Chovatelská stanice Regalis Canis

Jmenuji se Martina Zikmundová a bydlím se synem Petrem  kousek od Plzně v romantickém místě pod zříceninou hradu Radyně. Svou první fenku černého středního pudla jsem si koupila před 18 ti lety. Byla to „holka do nepohody“ . Strávila se mnou 13 krásných let,  sice v paneláku, ale určitě spokojeně. Po té jsme se přestěhovali  se synem do našeho domečku.  V červnu  2009 přišla k nám fenka červeného královského pudla  Cara Mia z chovné stanice Very-Merry paní  Jitky Pizúrové. Kejra, jak jí doma říkáme, nás obdařila obrovským temperamentem, hravostí a učenlivostí, ale také svéhlavostí a dominancí. Je to prostě fena mnoha překvapení. Nikdy se s ní nenudíte.
Naše chovná stanice  Regalis Canis,  neboli Králův pes, byla založena v roce 2012. Na úspěších naší fenky jsme se rozhodli založit vlastní chov červených královských pudlů.  Naším záměrem je posílit červenou barvu a také vylepšit exterier a pohyb těchto psů. 
V květnu 2013 plánujeme náš první  vrh, z nějž bychom si rádi nechali fenku. Pokud se zadaří a vše vyjde, plánujeme pro ni importovat kvalitního ženicha ze zahraničí.
Moc už se těšíme na štěňátka i na všechny další přírůstky do naší rodiny.

Certifikát chs Regalis Canis

Regalis Canis Kennel

My name is Martina Zikmundová and I'm living together with my son in Western Bohemia (Czech republic). My first poodle was medium black female which I purchased 18 years ago. She was really girl for bad times. We passed together nice 13 years living in small town flat, but we were contented having each other. 
Then me and my son moved to little house nearby and in 2009 we welcomed to our home our standandard red female called Cara Mia Very-Merry (alias Keira).
Keira enriched our life with a big amount of temperament, playfulness, docility and for other side also stubborness and dominance (like othe females).
Our kennel Regalis canis (in translation "Royal dog") was founded in 2012. We decided to found our own breeding program based on success of our standard female. Our breeding purpose is to improve the red colour of standard poodles, enhace the exterior and the movement. 
We are planning our first standard litter in Spring 2013. We would like to keep home  a female from this litter and find for her perspective partner abroad. 
We hope to have luck and we are really looking forward to the puppies.